Château Breton - Bordeaux Supérieur 2018

Značka: J.J. Mortier

Bordeaux za 199Kč? Výborné víno. Čistý Merlot, který zrál 6 měs. v barikových sudech. Zářivá rubínová barva a tóny tmavého ovoce.

Dostupnost Skladem
199 Kč
Château Breton - Bordeaux Supérieur 2018
Značka: J.J. Mortier

Bordeaux Superieur ročníku 2018 představuje excelentní zážitek s mnoha kvalitativními vrstvami chutí. Jeho koncentrace a plnost vás okouzlí až k otázkám, zda není toto víno ze šlechetnější apelace.

Tento 100% Merlot nabízí bohatou aromatickou paletu červeného ovoce a květin s jemnými zralými tóny. Po fermentaci v nerezovém tanku následovalo krátké zrání na dubovém sudu. Chuť je bohatá a vrstevnatá, spojující plné třísloviny ročníku 2018 s lahodnými tóny zralého ovoce. Každý doušek je dokonalou symbiózou charakteru Merlotu. Toto víno reprezentuje jedno z nejlepších vyjádření apelace Bordeaux Superieur a stojí za to jej ochutnat.

Vynikající poměr ceny a kvality!

Doplňkové parametry

Kategorie: Francie
Klasifikace: AOC
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 14,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Merlot
Ročník: 2018
Vinařská oblast: Bordeaux
Země původu: Francie

Vinařství J.J. Mortier, s více než 130 letou tradicí od roku 1889, je synonymem pro excelenci ve výrobě tichých vín. Zakladatel Jean-Jules Mortier založil tento podnik v prestižní francouzské vinařské oblasti Bordeaux, kde se již po generace pěstují vysoce kvalitní hrozny červené i bílé vinné révy. Podle renomované Bordeauxské klasifikace vín se vína J.J. Mortier vždy řadila mezi špičkové. Pro milovníky vína představují skutečný zážitek a garanci kvality.

Od svého založení v roce 1889 J.J. Mortier neustále udržuje spojení mezi kvalitními víny a svými zákazníky. S trvalou profesionalitou a oddaností kvalitě se adaptuje na měnící se trhy. Díky své dlouhodobé spolupráci s talentovanými vinaři nabízí širokou škálu Châteaux z nejlepších terroirů, zajišťující exkluzivní zážitek pro každého milovníka vína. Partnerství s mnoha talentovanými vinaři umožňuje vinařství J.J. Mortier dodávat špičková vína Bordeaux Grand Cru. Takto se J.J. Mortier stala symbolem excelence ve světě vína a její vína jsou symbolem vysoké kvality a výjimečnosti.