Domaine de Cibadiès - Pinot Noir 2021

Značka: Bonfils

Základní, ovocný Pinot noir, víno moderního charakteru. Barva vína je rubínová, zářící a aroma bobulového ovoce. Fermentace na nerezu.

Dostupnost Skladem
199 Kč
Domaine de Cibadiès - Pinot Noir 2021
Značka: Bonfils

Pinot Noir z Domaine Cibadies v Languedocu, je součástí vinařského domu Bonfils, oceněného jako francouzské vinařství roku 2022.

Víno se vyznačuje čirou a zářivou rubínově červenou barvou s temperamentní vůní červeného ovoce, jako jsou maliny a třešně. Chuť je bohatá a hedvábná, nabízí skvělý harmonický zážitek.

Doporučujeme podávat s kohoutem na víně, dušenými endiviemi nebo s jemným brie de Meaux. Užijte si tento lahodný a elegantní Pinot Noir při každé příležitosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Francie
Klasifikace: IGP
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 13 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Rulandské modré (Pinor Noir)
Ročník: 2021
Vinařská oblast: Languedoc
Země původu: Francie

Spolek BONFILS je prestižním francouzským vinařstvím roku 2022 podle organizace Mundus Vini. S kořeny sahajícími až do roku 1870, dnes vlastní 17 zámků a usedlostí, spravujících 1600 hektarů vlastních vinic, z větší části v bio nebo konverzi na biohospodářství. Čtyři z těchto domů slouží i jako hotely, restaurace a wellness centra. V našem portfoliu se pyšníme vínem z jejich tří hlavních vinařství: Domaine Cibadies, Chateau Vaugelas a Chateau Capitoul. S BONFILS poznáte špičková vína spojená s tradicí a kvalitou.