Herbert Zillinger - Popcorn 2022

Unikátní směs Veltlínu, Pinot Blanc, Ryzlinku Vlašského a Tramínu s jemnou "kouřovostí". Skvělý společník pro Netflix večery!

Dostupnost Skladem
360 Kč
Herbert Zillinger - Popcorn 2022

Toto víno představuje jedinečné spojení bílých odrůd – Veltlínu, Pinot Blanc, Ryzlinku Vlašského a Tramínu. Fermentace na slupkách a zrání na kalech v jemně reduktivním kabátu dodává vínu charakteristickou lehkou "kouřovost", připomínající vůni čerstvého popcornu, která oslovuje i samotného Herberta. Víno je plné zábavy a šťávy, což z něj dělá skvělého společníka pro relaxační večery s Netflixem. Plnost chuti a komplexnost této směsi vás zaujme svou hravostí a bohatostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rakousko
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 11,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Veltlínské Zelené (Grüner Veltliner), Rulandské bílé (Pinot blanc), Ryzlink Vlašský (Welschriesling), Tramín Červený (Gewurztraminer)
Ročník: 2022
Vinařská oblast: Weinviertel
Země původu: Rakousko

V srdci Rakouského Weinviertelu si dělá Herbert Zillinger vinné impérium, které je jako oáza pro přírodu. Od roku 1983, kdy začal tento vinařský mág s Carmen, se vše točí kolem lásky k vínům a planetě. Herbert Zillinger je jakýmsi dirigentem vinohradů, kde předvádí koncert bez chemie, bez pesticidů, jen s přírodní hudbou. Jeho vína nejsou pouze ochutnávkou, jsou to kousky přírody, uchované ve skleničce. Herbert Zillinger ukazuje, že moderní éra neznamená opouštění tradičních hodnot. Spojení technologie a tradice se stalo melodií, která zpívá o nejvyšší kvalitě a ohledu na naši planetu.