Herbert Zillinger - Toast Hawaii 2021

Odvážná kombinace Sauvignon Blanc a Tramínu Červeného s minerálními tóny a výraznou kyselinou. Skvělá zábava ve skleničce!

Dostupnost Skladem
590 Kč
Herbert Zillinger - Toast Hawaii 2021

Představujeme unikátní spojení Sauvignon Blanc a Tramínu Červeného v krátkém flirtu s fermentací na slupkách, které si následně užívají v betonovém vajíčku. Tento proces přináší víno plné lokální minerality, odvážné kyseliny a charakteristické tramínové vůně. Výsledkem je skvělé duo, které se opravdu umí bavit. Je to, jako by se tyto dvě odrůdy setkaly na tanečním parketu a vytvořily nadšené dueto, které vás okouzlí svou pohodlností a nebezpečnou lahodností. Toto víno vás provede světem chutí a vůní, který si užijete až do poslední kapky. Pozvání na tento nezapomenutelný akt byste si neměli nechat ujít!

Doplňkové parametry

Kategorie: Rakousko
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 12,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Sauvignon, Tramín Červený (Gewurztraminer)
Ročník: 2021
Vinařská oblast: Weinviertel
Země původu: Rakousko

V srdci Rakouského Weinviertelu si dělá Herbert Zillinger vinné impérium, které je jako oáza pro přírodu. Od roku 1983, kdy začal tento vinařský mág s Carmen, se vše točí kolem lásky k vínům a planetě. Herbert Zillinger je jakýmsi dirigentem vinohradů, kde předvádí koncert bez chemie, bez pesticidů, jen s přírodní hudbou. Jeho vína nejsou pouze ochutnávkou, jsou to kousky přírody, uchované ve skleničce. Herbert Zillinger ukazuje, že moderní éra neznamená opouštění tradičních hodnot. Spojení technologie a tradice se stalo melodií, která zpívá o nejvyšší kvalitě a ohledu na naši planetu.