Hesketh - Cabernet Sauvignon Twist of Fate 2021

Značka: Hesketh wines

Základní ale dobře pitelné červené Australské víno z odrůdy Cabernet Sauvignon. Pochází z  oblasti Limstone coast, která je známá svým chladným klimatem.

Dostupnost Skladem
310 Kč 413,33 Kč / 1 l
Hesketh - Cabernet Sauvignon Twist of Fate 2021
Značka: Hesketh wines

Červené Australské víno z regionu Limestone Coast v jižní Austrálii. Barva tohoto vína je rubínově červená s fialovými odlesky. V aromatu se mísí bohaté tmavé plody černého rybízu a ostružin s jemnými pikantními tóny cedru, teplého koření a pražené kávy. Na patře převažuje svěží středně plný Cabernet s hořkými tóny čokolády, doplněnými náznaky cassis a koření. Víno je charakteristické svěžím, šťavnatým ovocem, jemnými měkkými tříslovinami a hladkým závěrem. Doporučujeme jej kombinovat s jehněčími kotletami a mátovou gremolatou pro dokonalou chuťovou harmonii.

Pěstitelská oblast Limestone Coast se nachází v jihovýchodním rohu Jižní Austrálie a vyznačuje se chladným klimatem. Prémiové vinice v této oblasti jsou pečlivě vybírány nejen kvůli svým vlastnostem v chladném klimatu, ale také pro jejich vhodnost pro pěstování konkrétní odrůdy. Tato selektivní volba zaručuje, že výsledné víno má konzistentní styl a kvalitu, která je ideální pro každodenní pití a těší se velké oblibě mezi milovníky vína.

Doplňkové parametry

Kategorie: Austrálie
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 14,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Cabernet Sauvignon
Ročník: 2021
Vinařská oblast: Limestone coast
Země původu: Austrálie