Hesketh - Cabernet Shiraz GAR Great Australian Red 2021

Značka: Hesketh wines

Velké červené Australské víno, dvou odrůd Shiraz a Cabernet. Plné tělo, tóny bobulového ovoce a čokolády a neuvěřitelně dlouhá dochuť.

Dostupnost Skladem
990 Kč 1 320 Kč / 1 l
Hesketh - Cabernet Shiraz GAR Great Australian Red 2021
Značka: Hesketh wines

 Velké australské červené - Great Australian Red

Víno od vinařství Hesketh. Kombinace dvou vynikajících odrůd - Cabernet a Shiraz - které již od 19. století ovládají australskou vinici, a jsou považovány za pravé symboly australského vína.

Dvě perly jižní Austrálie – Coonawarra a McLaren Vale – jsou domovem těchto vynikajících odrůd: Cabernet se nejlépe daří v Penole v jižní Coonawarře, zatímco Shiraz si vychutnává slunce a půdu Blewitt Springs v McLaren Vale.

Spojení dvou vinařských rodin – Hardy a Hesketh – ztělesňuje více než 60 let spolupráce a kamarádství. Jejich vzácné vinice, jako Hesketh's Abbey Vineyard v Penole a Hardy Upper Tintara Vineyard v Blewitt Springs, poskytují hrozny pro tuto lahodnou směs.

Víno Great Australian Red je symbolem kvality a nadčasovosti, skládá se z unikátních hroznů z nejlepších vinic, obdarovaných vynikajícími ročníky a vytvořených největšími vinařskými génii Austrálie.

Víno se prezentuje tmavě červenou barvou s odlesky šarlatu a nabízí intenzivní aroma ostružin a třešní, doplněné složitými tóny.

V chuti se rozvíjejí fialky, červený rybíz a hluboké černé ovoce s náznaky bylinek a čokolády.

Harmonické a vyvážené víno s jemnými kabernetovými třísly a sladkostí shirazu. Toto mladé a živé víno je elegantní kombinací dvou špičkových vinařství a jejich oblastí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Austrálie
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 13,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Shiraz
Ročník: 2021
Vinařská oblast: Coonawarra, Mclaren vale
Země původu: Austrálie