Hesketh - Shiraz Midday Somewhere 2022

Značka: Hesketh wines

Základní ale dobře pitelné červené Australské víno z odrůdy Shiraz. Pochází z  oblasti Limstone coast, která je známá svým chladným klimatem.

Dostupnost Skladem
310 Kč 413,33 Kč / 1 l
Hesketh - Shiraz Midday Somewhere 2022
Značka: Hesketh wines

Midday Somewhere Shiraz je vynikající červené australské víno z regionu Jižní Austrálie, které je ideální pro milovníky odrůdy Shiraz. Toto víno je vyrobeno ve středně plném stylu, který zdůrazňuje charakteristické vlastnosti odrůdy a nabízí svěžest a kořeněné tóny. Zrání ve vysoce kvalitním kořeněném francouzském dubu dodává vínu hloubku a komplexnost, která přesahuje očekávání. Výsledkem je víno, které je těžké odolat.

Barva tohoto vína je tmavě rubínová s jasně fialovými odstíny, což vytváří lákavý vizuální dojem. Aroma vína je plné kořeněných, tmavých ovocných a květinových tónů, včetně malin, bílého pepře a bylinek. Na patře dominují jasně červené plody jahod a ostružin, které jsou doplněny jemnou svěžestí a hladkými tříslovinami, spolu s lehkým nádechem pikantního koření.

Midday Somewhere Shiraz je ideální pro párování s pečeným jehněčím nebo bohatým ragú, které dokonale doplňuje jeho chuťový profil.

Toto víno pochází z chladného klimatu pěstitelské oblasti Limestone Coast v jihovýchodním rohu Jižní Austrálie. Prémiové vinice v této oblasti jsou pečlivě vybírány pro své vlastnosti v chladném klimatu a jejich vhodnost pro pěstování odrůdy Shiraz. Díky tomu má Midday Somewhere Shiraz konzistentní styl a kvalitu, která z něj dělá ideální volbu pro každodenní pití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Austrálie
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 14,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Shiraz
Ročník: 2022
Vinařská oblast: Limestone coast
Země původu: Austrálie