Mount Riley - Pinot Noir 2020

Značka: Mount Riley

Středně plný Pinot Noir z Nového Zélandu. Plné tóny bobulového ovoce s lehkým náznakem koření.

Dostupnost Skladem
410 Kč 546,67 Kč / 1 l
Mount Riley - Pinot Noir 2020
Značka: Mount Riley

Středně plný Pinot Noir z Nového Zélandu. Temně rubínová barva. Vůně zralých třešní, švestek, suchého koření s dotekem tmavé čokolády, kávy, vanilky a dřevěného kouře. Plná strukturovaná chuť s dominujícím tmavým bobulovým ovocem, třešněmi a švestkami. Toto víno je zážitek pro milovníky Pinot Noir, kteří ocení jeho bohatou aromatickou škálu a plnost chuti. Ideální doplněk ke kulatým masům nebo kořeněným sýrům.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nový Zéland
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 13 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Rulandské modré (Pinor Noir)
Ročník: 2020
Vinařská oblast: Marlborough
Země původu: Nový Zéland

Mount Riley, založená v roce 1994, je synonymem pro excelenci ve vinařství, srdcem kterého jsou Richmondské hory v Marlborough, táhnoucí se přes údolí Wairau. Tento unikátní region nabízí ideální podmínky pro pěstování hroznů díky horkým dnům, chladným nocím a omezeným srážkám, které zajišťují pomalé a rovnoměrné dozrávání hroznů a zachování optimálních aromatických vlastností.

Mount Riley spojuje tradiční metody s moderními technologiemi, aby vytvořila vína vysoce kvalitního standardu. Výroba tohoto vína je umění, které vyžaduje nejen perfektní vinici, ale i vášeň, jedinečný přístup a autentičnost. Tato rodinná novozélandská vinárna je poháněna nezávislým duchem a odhodláním vyrábět vína výjimečné hodnoty, která osloví každého milovníka vína. S každou láhví Mount Riley se otevírá okno do bohatého dědictví a tradic, které zvýrazňují nezaměnitelný charakter tohoto kraje a jeho vinic. Buďte součástí této vinařské legendy a objevte lahodný svět Mount Riley ve sklenici.