Tower Rock - Sauvignon blanc 2023

Značka: Mount Riley

Léto ve skleničce, aneb základní Sauvignon blanc z Nového Zélandu z oblasti Marlborough. Vůně melounu, angreštu a citrusů.

Dostupnost Skladem
255 Kč 340 Kč / 1 l
Tower Rock - Sauvignon blanc 2023
Značka: Mount Riley

Sauvignon Blanc z rodinného vinařství Mount Riley v Marlborough na Novém Zélandu. Světlá, elegantní barva se zelenými odlesky. Vůně angreštu, melounu a svěžích květin. Šťavnatá a svěží chuť s lehkým dotekem exotického ovoce. Chuť je plná ovocných tónů s osvěžující kyselinou.

Tento suchý a svěží Sauvignon je klenotem Marlborough, ceněným pro svou vynikající kvalitu a cenovou dostupnost. Je to pilíř vinařství, tvořící polovinu produkce, a získal si mezinárodní uznání jako jedno z nejlepších vín svého druhu. Pro milovníky Sauvignonu Blanc je to nepřehlédnutelná lahůdka, která odráží dokonalé spojení tradice, péče o vinici a inovace v zpracování hroznů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nový Zéland
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 13 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Sauvignon
Ročník: 2023
Vinařská oblast: Marlborough
Země původu: Nový Zéland

Mount Riley, založená v roce 1994, je synonymem pro excelenci ve vinařství, srdcem kterého jsou Richmondské hory v Marlborough, táhnoucí se přes údolí Wairau. Tento unikátní region nabízí ideální podmínky pro pěstování hroznů díky horkým dnům, chladným nocím a omezeným srážkám, které zajišťují pomalé a rovnoměrné dozrávání hroznů a zachování optimálních aromatických vlastností.

Mount Riley spojuje tradiční metody s moderními technologiemi, aby vytvořila vína vysoce kvalitního standardu. Výroba tohoto vína je umění, které vyžaduje nejen perfektní vinici, ale i vášeň, jedinečný přístup a autentičnost. Tato rodinná novozélandská vinárna je poháněna nezávislým duchem a odhodláním vyrábět vína výjimečné hodnoty, která osloví každého milovníka vína. S každou láhví Mount Riley se otevírá okno do bohatého dědictví a tradic, které zvýrazňují nezaměnitelný charakter tohoto kraje a jeho vinic. Buďte součástí této vinařské legendy a objevte lahodný svět Mount Riley ve sklenici.