Vinařství Milan Nestarec - If God exist, I hope he has a good excuse

Funky Ryzlink od Milana Nestarce, směs tří ročníků a různých sudů dala vzniknout tuhle super záležitost.

Dostupnost Skladem
380 Kč 506,67 Kč / 1 l
Vinařství Milan Nestarec - If God exist, I hope he has a good excuse

Citace od Milana Nestarce:

"Auto má sloužit mně, ne já autu." Tento přístup nejen k autům, ale i k vínům, definuje Milanův přístup k životu. Svoji vizi přenáší i do svých vín, která reflektují jeho individualitu a odvahu.

Milan Nestarec, jedinečný vinař z Velkých Bílovic, nechává svou kreativitu volně proudit. Jeho vína jsou odrazem jeho vášně a nezávislosti. Svoji filozofii shrnuje jednoduše: "Neztrácet čas analýzou, proč něco nejde, ale prostě to udělat." A tak vzniká víno, které vás uchvátí svou originalitou a odvahou.

Jeho Riesling bez síry z Babušáku je výrazem tohoto přístupu. Bez macerace, ale s maximální chutí a charakterem. Milan si nebere servítky ani při tvorbě blendů. Multipla Nestarec, směs tří ročníků a různých sudů, je elektrizující novinkou, která láká na nové objevy.

Milan Nestarec není jen vinař. Je to vizionář, který mění způsob, jakým vnímáme víno. Jeho láhve nejsou jen etiketami, jsou to příběhy o vášni, odvaze a nekompromisním hledání dokonalosti. Připojte se k Milanově cestě a objevte svět vín plný nových možností a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká republika
Klasifikace: MZV
Obec: Velké Bílovice
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 12 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Ryzlink rýnský (Riesling)
Ročník: 2019, 2017, 2018
Vinařská oblast: Morava
Vinařská podoblast: Velkopavlovická
Země původu: Česká republika

Milan Nestarec, Velké Bílovice, podoblast Velkopavlovická

Milan Nestarec, mladý a progresivní vinař z Velkých Bílovic, se řadí mezi nejuznávanější tvůrce přírodních vín na světě. Jeho vinařství má zastoupení od Kanady přes Spojené království a Skandinávii až po Japonsko, což svědčí o jeho globální reputaci. V každém koutě světa, kde se cení kvalitní víno, se najde alespoň jedna lahve Milanových vín. U nás máte možnost ochutnat hned několik jeho lahodných vín!

Milan Nestarec se vyznačuje nejen svými vynikajícími vínovými kreacemi, ale také svým nekonvenčním přístupem k designu etiket a značení lahví. Od kreativních a bláznivých etiket až po minimalistický styl jeho řady "white label" - ve všem je cítit jeho osobitý rukopis. Jeho výběr divokých názvů dává vínu další rozměr. A co je nejdůležitější, každé jeho víno má jedinečnou chuťovou paletu, která zanechává nezapomenutelný dojem a láká k dalšímu objevování. S Milanovými vínem se vracíte k nezaměnitelnému zážitku, který si chcete co nejdříve zopakovat.