Vinařství Milan Nestarec - Umami

Aromatické a skvostné vyjádření mistrovského díla Milana Nestarce v podání Tramínu s kapkou dalších aromatických odrůd.

Dostupnost Skladem
499 Kč 665,33 Kč / 1 l
Vinařství Milan Nestarec - Umami

Umami je výrazným dílem Milana Nestarce, který přináší jedinečný zážitek. UMAMI, což ve volném japonském překladu znamená něco jako chutné, delikátní, je zde interpretováno v podobě vína, které vytváří Milan s precizí a láskou.

Tento aromatický skvost je skládán z odrůd Tramín, Pálava, Riesling a Muscat, které společně tvoří rozmanitou paletu vůní a chutí. Lehký skin-contact, jemná macerace v nerezu a přímý lisování přispívají k výjimečné textuře a složitosti tohoto vína. Milan Nestarec se drží svého osvědčeného přístupu - víno není filtrováno, nečiřeno a nebylo sulfurováno.

Vinice, kde se tyto úžasné hrozny rodí, se nachází v Moravském Žižkově a Velkých Bílovicích. Samotné vinařství je situováno na okraji Velkých Bílovic, kde Milan pečlivě a s vášní produkuje svá jedinečná vína.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká republika
Klasifikace: MZV
Obec: Velké Bílovice
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 12,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Muškát Moravský, Pálava, Ryzlink rýnský (Riesling), Tramín Červený (Gewurztraminer)
Ročník: 2017
Vinařská oblast: Morava
Vinařská podoblast: Velkopavlovická
Země původu: Česká republika

Milan Nestarec, Velké Bílovice, podoblast Velkopavlovická

Milan Nestarec, mladý a progresivní vinař z Velkých Bílovic, se řadí mezi nejuznávanější tvůrce přírodních vín na světě. Jeho vinařství má zastoupení od Kanady přes Spojené království a Skandinávii až po Japonsko, což svědčí o jeho globální reputaci. V každém koutě světa, kde se cení kvalitní víno, se najde alespoň jedna lahve Milanových vín. U nás máte možnost ochutnat hned několik jeho lahodných vín!

Milan Nestarec se vyznačuje nejen svými vynikajícími vínovými kreacemi, ale také svým nekonvenčním přístupem k designu etiket a značení lahví. Od kreativních a bláznivých etiket až po minimalistický styl jeho řady "white label" - ve všem je cítit jeho osobitý rukopis. Jeho výběr divokých názvů dává vínu další rozměr. A co je nejdůležitější, každé jeho víno má jedinečnou chuťovou paletu, která zanechává nezapomenutelný dojem a láká k dalšímu objevování. S Milanovými vínem se vracíte k nezaměnitelnému zážitku, který si chcete co nejdříve zopakovat.