Bordeaux rouge - Beau-rivage Premium 2016

Značka: Borie Manoux

Hezky vybalancované Bordeaux. Zrálo 12 měs. v barikových sudech a poté ještě dalších 12 měs. na lahvi. Bohaté aroma a elegantní tříslo.

Dostupnost Skladem
259 Kč
Bordeaux rouge - Beau-rivage Premium 2016
Značka: Borie Manoux

Beau-rivage Reserva, vysoce ceněný představitel základní řady vín Beau-rivage.

Zraje minimálně 12 měsíců na bariku. Tato doba zrání podtrhuje již tak pevnou strukturu tříslovin, která je jemně prolnuta tóny zralého ovoce. Víno je velmi plné a vyvážené.

Složení vína: 70 % Cabernet Sauvignon, 25 % Merlot a 5 % Cabernet franc poskytuje harmonický celek s bohatými a vyváženými charakteristikami.

Beau-rivage Reserva je nezaměnitelným symbolem kvality a elegance, který potěší každého milovníka kvalitního vína.

Doplňkové parametry

Kategorie: Francie
Klasifikace: AOC
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 13,5 %
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc
Ročník: 2016
Vinařská oblast: Bordeaux
Země původu: Francie

Společnost Borie-Manoux patří mezi přední nezávislé rodinné skupiny specializující se na obchod s francouzskými víny, zejména z oblasti Bordeaux. Avšak nejde jen o obchodníka; je to i pěstitel, vinař, producent a distributor kvalitních vín.

Založena v roce 1870, společnost Borie-Manoux za dobu své existence získala do svého portfolia mnoho prestižních vinařských domů, jako jsou legendární Château Batailley, Château Beau Site, Domaine de L´Eglise a Château Pignon.

Jedním z vrcholů jejich nabídky je červené víno Beau Rivage Superior z oblasti Bordeaux, které dozrává v dubových sudech. Toto víno je vyrobeno z tradičních odrůd tohoto regionu, Merlotu a Cabernetu Sauvignon. Kromě vynikající kvality a charakteru je pozornost hodný i jeho příznivý poměr kvality a ceny.